U-MAKERFEST VI

KESİN VE YEDEK KATILIMCI TAKIMLAR LİSTESİ

Katılımınız İçin Teşekkür Ederiz.

Mobilden Bakıyorsanız Yatay Görüntülemeniz Tavsiye Edilir.

UMAKERFEST VI ROBOTİK ALANI KESİN KATILIMCI LİSTESİ
Okul Adı Takım Adı Koç Öğretmen Adı Soyadı
Antalya Konyaaltı Kampüs Water Guards - 4 Kişi Ahmet Polat
Antalya Konyaaltı Kampüs Heroes Of Water - 4 Kişi Sultan Kürekçi
Antalya Konyaaltı Kampüs Sea Safe - 6 Kişi Sultan Kürekçi
İstanbul Topkapı Kampüs High Voltage - 4 Kişi Cihat Yıldırım
İstanbul Topkapı Kampüs Water Helpers - 6 Kişi Cihat Yıldırım
Tekirdağ Çorlu Kampüs Robotek - 4 Kişi Güneş Baysöz
Tekirdağ Çorlu Kampüs Denizciler - 3 Kişi Güneş Baysöz
Tekirdağ Çorlu Kampüs Sis - 4 Kişi Güneş Baysöz
Hatay İskenderun And. Ve Fen Lisesi BYEBAK TEAM - 6 Kişi Bilal Kubilay Özant
Adana Kampüs Koruyucular - 4 Kişi Damla Aktaş Güney
Kilis Kampüs Maker Stars - 6 Kişi Melike Kulakoğlu
Kocaeli Körfez Kampüs 5 Kafadar - 5 Kişi Ensar Örgüç
Kocaeli Başiskele Kampüs TigerDynamics02 - 6 Kişi Kadir Dikmen
İstanbul Tuzla Kampüs Suiton Tigers no jutsu - 3 Kişi Kübra Gür
Bursa Özlüce Kampüs Makerlar - 4 Kişi Selim Çeper
Bursa Özlüce Kampüs Medusa - 5 Kişi Selim Çeper
Sakarya Kampüs Aquatic Life - 6 Kişi Yüksel Şahin
Diyarbakır Kantar Kampüs Bilim Meraklıları - 6 Kişi Turgay Çeken
İzmir Gaziemir Kampüs Deniz Kızları - 3 Kişi Burcu Çevikel Sarpkaya
Denizli Kampüs The Dark Team - 4 Kişi Mehmet Emre Erdoğan
Kayseri Kampüs Uğur Teen Power - 6 Kişi Elif Apaydın
Kayseri Kampüs Bootteam - 3 Kişi Muhammed Emin Arslan
Ankara Yaşamkent Kampüs Hydra - 5 Kişi Suna Usta
Ordu Ünye Kampüs Temizleyiciler - 6 Kişi Ali Şahin
Samsun Canik Kampüs Robo-Children - 6 Kişi Gülbahar Durmuş
Denizli Uğur Okulları U-Codeteam - 4 Kişi Mehmet Emre Erdoğan
Aydın Nazilli And. Ve Fen Lisesi NAZ-SEA-LAB - 6 Kişi Nurettin Aykan
İzmir Şemikler Kampüs LAPİS - 4 Kişi Ömür Başiç
Ankara Yaşamkent Kampüs Su ve Ötesi - 6 Kişi Burcu Çağlar Boz
Samsun Canik Kampüs Siberkinetik - 5 Kişi Gülbahar Durmuş
İzmir Bayraklı Kampüs BLUE6 - 3 Kişi Okan Tutar
İstanbul Ataşehir Kampüs StarGirl Tigers - 4 Kişi Mehmet Özkan
İstanbul Büyükçekmece Kampüs #The Boosters - 6 Kişi Tuğbahan Çetin
İstanbul Basın Ekspres Kampüs U-Programmers - 4 Kişi Ezgi Konca
İstanbul Topkapı Kampüs Suyun Efendileri ve Poseidon - 4 Kişi Cihat Yıldırım
İstanbul Avcılar Kampüs Roboteam - 6 Kişi Sezai Kuzu
Kartal Kampüs U-1SuperNova - 6 Kişi Yunus Emre Soylu
İzmir Güzelbahçe Kampüs Anlam - 3 Kişi Ali Tunçak
İzmir Gaziemir Kampüs Sea Saviors - 6 Kişi Burcu Çevikel Sarpkaya
Kilis Kampüs RoboMakers - 5 Kişi Melike Kulakoğlu
UMAKERFEST VI ROBOTİK ALANI YEDEK KATILIMCI LİSTESİ
Okul Adı Takım Adı Koç Öğretmen Adı Soyadı
İstanbul Halkalı Kampüs U Oceon Code - 6 Kişi Ebru Mutlu
Aydın Nazilli Kampüs The SEAGULLS - 5 Kişi Mehmet Özcan
Aydın Nazilli Kampüs §ea-Secure09 - 6 Kişi Tüliz Yıldırım Göçer
Gaziantep Kampüs SC MEKANİK - 2 Kişi Elif Kızıklı
Antalya Çallı Kampüs Strong Tigers - 6 Kişi Mert Merih Bulut

UMAKERFEST VI OYUN TASARIMI ALANI KESİN KATILIMCI LİSTESİ
Okul Adı Takım Adı Koç Öğretmen Adı Soyadı
Ankara Batıkent Kampüs Subzeroes - 4 Kişi Merve Kaya
Ankara Batıkent Kampüs Techno Friends - 6 Kişi Merve Kaya
İzmir Bornova Kampüs Pro Coders - 5 Kişi Yalçın Sağır
İzmir Şemikler Kampüs Uğur Yıldızları - 5 Kişi Ömür Başiç
İzmir Şemikler Kampüs Dreamer - 3 Kişi Ömür Başiç
Kocaeli Gebze Kampüs Guardions Of The Sea - 6 Kişi Talha Armutçuoğlu
Bursa Özlüce Kampüs Süper Zekalar - 3 Kişi Selim Çeper
Kocaeli Körfez Kampüs Arşimet - 4 Kişi Ensar Örgüç
Mersin Kampüs Dragon Eyes - 2 Kişi İlker Erdevil
Mersin Kampüs Space Tigers - 4 Kişi İlker Erdevil
Antalya Muratpaşa Kampüs MinePro - 5 Kişi Remzi Basut
Antalya Muratpaşa Kampüs U-Saviors - 4 Kişi Remzi Basut
Antalya Muratpaşa Kampüs Express Alphabet - 4 Kişi Remzi Basut
Basınekspres Kampüs U-Mechanic - 6 Kişi Batuhan Albayrak
İzmir Şemikler Kampüs U-Gates - 4 Kişi Ömür Başiç
İzmir Bornova Kampüs KaZe - 2 Kişi Yalçın Sağır
İzmir Bornova Kampüs Sea Stars - 3 Kişi Yalçın Sağır
İzmir Gaziemir Lisesi Çupra - 5 Kişi Meltem Erzurum
Tekirdağ Çorlu Kampüs Phantom Gamers - 3 Kişi Güneş Baysöz
Gaziantep Kampüs HEBA - 5 Kişi Elif Kızıklı
Antalya Konyaaltı Kampüs Tigers Of The Seas - 6 Kişi Ahmet Polat
Rami Kampüs Şüpheliler - 2 Kişi Ramazan Usta
Topkapı Kampüs ANONYMOUS - 6 Kişi Cihat Yıldırım
Basınekspres Kampüs Scientific Team - 5 Kişi Batuhan Albayrak
Bursa Özlüce Kampüs Sade Soda - 5 Kişi Selim Çeper
İzmir Güzelbahçe Kampüs Master Coders - 6 Kişi Ceren Güngördü
İzmir Bornova Kampüs U-Stars - 4 Kişi Yalçın Sağır
İzmir Bornova Kampüs Water Defenders - 3 Kişi Yalçın Sağır
İzmir Narlıdere Kampüs Team NarlıdereTech - 6 Kişi Öznur Aydın
Dragos Kampüs Coder Girls - 6 Kişi Özge Nur Kınalı
Antalya Konyaaltı Kampüs Ocean Life - 3 Kişi Ahmet Polat
UMAKERFEST VI OYUN TASARIMI ALANI YEDEK KATILIMCI LİSTESİ
Okul Adı Takım Adı Koç Öğretmen Adı Soyadı
Kocaeli Başiskele Kampüs Tiger Dynamics - 3 Kişi Kadir Dikmen
İstanbul Çamlıca Kampüs Fantastik 3’lü - 3 Kişi Gizem Tüzün
Gaziantep Kampüs Legends Team - 5 Kişi Elif Kızıklı
Yalova Kampüs Zekiler - 3 Kişi Buse Canoğlu
Yalova Kampüs İnfinity - 2 Kişi Buse Canoğlu
İstanbul Rami Kampüs Çotanak - 6 Kişi Yonca Baran
İzmir Çallı Kampüs FENRİR - 5 Kişi Şenol Yılmaz

UMAKERFEST VI VİDEO & ANİMASYON ALANI KESİN KATILIMCI LİSTESİ
Okul Adı Takım Adı Koç Öğretmen Adı Soyadı
İzmir Bornova Kampüs Linw.html - 4 Kişi Yalçın Sağır
Tekirdağ Çorlu Kampüs DESU - 2 Kişi Güneş Baysöz
Tekirdağ Çorlu Kampüs U-Animate - 2 Kişi Güneş Baysöz
İstanbul Kağıthane And. Fen Lisesi Aquatic - 6 Kişi Neslihan Yağır
Gaziantep Kampüs theFlawleSS' - 6 Kişi Elif Kızıklı
Yalova Kampüs Gönüllüler - 2 Kişi Buse Canoğlu
İstanbul Ataşehir Kampüs Eco4H2O - 2 Kişi Mehmet Özkan
Bursa Özlüce Kampüs DÇD - 3 Kişi Selim Çeper
Bursa Özlüce Kampüs Robotik Kızlar - 2 Kişi Sevgi Kalıncı
Şanlıurfa Kampüs Küçük Umutlar,Büyük Hedefler - 6 Kişi Hatice Kübra Ciniviz
İzmir Güzelbahçe Kampüs Otto - 4 Kişi Ali Tunçak
Denizli Kampüs Mini Pixel - 5 Kişi Mehmet Emre Erdoğan
İzmir Gaziemir Kampüs N.A.N.İ. - 2 Kişi Meltem Erzurum
İzmir Gaziemir Kampüs Dijital Zihinler - 6 Kişi Burcu Çevikel Sarpkaya
İzmir Örnekköy Kampüs U-Creative Team - 4 Kişi Merve Taşkın
Yalova Kampüs Baydırmanlar - 2 Kişi Buse Canoğlu
İstanbul Sultanbeyli Kampüs Mermaids - 2 Kişi Gözde Bala
İstanbul Tuzla Kampüs Tigers of Water - 3 Kişi Kübra Gür
Antalya Konyaaltı Kampüs İnfinity - 5 Kişi Sultan Kürekçi
Ankara Batıkent Kampüs Water Heroes - 3 Kişi Merve Kaya
UMAKERFEST VI VİDEO & ANİMASYON ALANI YEDEK KATILIMCI LİSTESİ
Okul Adı Takım Adı Koç Öğretmen Adı Soyadı
İstanbul Çamlıca Kampüs Black and White - 3 Kişi Gizem Tüzün
İstanbul Dragos Kampüs U-Life - 4 Kişi Özge Nur Kınalı
İstanbul Sefaköy Kampüs AnimaStars - 4 Kişi Dilek Şekerci
İzmir Örnekköy Kampüs U-Water - 3 Kişi Merve Taşkın
İzmir Şemikler Kampüs The Wild - 2 Kişi Ömür Başiç
Şanlıurfa Kampüs UDK - 5 Kişi Kübra Ciniviz