KID’s UMAKERFEST II – ÖDÜL ALAN TAKIMLAR LİSTESİ

Takım Adı Okul Adı Ödül Adı
U-Maker Zone jr. Microbe Hunters Batıkent Uğur Okulları Kampüsü Oyun İçi Görsel Tasarım Ödülü
RunCatch Bursa Özlüce Uğur Okulları Kampüsü Takım Ruhu Ödülü
GameMadenler Madenler Uğur Okulları Kampüsü Araştırmacı Takım Ödülü
BLOCK CRAFTERS Narlıdere Uğur Okulları Kampüsü Efsane Oyun Ödülü
Jüpiter Adana Uğur Okulları Kampüsü Yetenekli Tasarım Ödülü
ANTİVİRÜS Ardıçlı Uğur Okulları Kampüsü Oyun gibi Oyun Ödülü
U-Maker Zone jr. Çevre Dostları Batıkent Uğur Okulları Kampüsü Gelecek Vaat Eden Oyun Ödülü
Venüs Adana Uğur Okulları Kampüsü Gelecek Vaat Eden Tasarım Ödülü
Disney Bornova Uğur Okulları Kampüsü Harika Tasarım Ödülü
Minik Dahiler Basın Ekspres Uğur Okulları Kampüsü Macera Dolu Oyun Ödülü
Teamİzmit Başiskele Uğur Okulları Kampüsü Eğlenceli Sunum Ödülü
Görevimiz Sağlık Denizli Uğur Okulları Kampüsü Harika Performans Ödülü
ARZ KODCULAR Bornova Uğur Okulları Kampüsü Minik Oyuncular Ödülü
Takım Adı Okul Adı Ödül Adı
ROBO ZEYTİN Kilis Uğur Okulları Kampüsü Mükemmel Yazılım Ödülü
JR WINAR Narlıdere Uğur Okulları Kampüsü Şahane Proje Ödülü
SAVIORS OF THE WORLD Muratpaşa Uğur Okulları Kampüsü Maker Ruhu Ödülü
FIRST CLASS STARS Başakşehir Uğur Okulları Kampüsü Parlayan Mucitler Ödülü
JR NEXT U Çorlu Uğur Okulları Kampüsü Meraklı Araştırmacılar Ödülü
ETERNAL Bursa Özlüce Uğur Okulları Kampüsü Sapasağlam Ürün Ödülü
FRIENDLAMB Bursa Özlüce Uğur Okulları Kampüsü Şahane Tasarım Ödülü
EFSANE KAPLANLAR Basın Ekspres Uğur Okulları Kampüsü Mekanik Tasarım Ödülü
MERKUR Adana Uğur Okulları Kampüsü Minik Programcılar Ödülü
MAKERHEROES Kilis Uğur Okulları Kampüsü Çözüm Odaklı Fikir Ödülü
TUO KIDS 1 Tuzla Uğur Okulları Kampüsü Yenilikçi Fikir Ödülü
SU KORUYUCULARI Mersin Uğur Okulları Kampüsü Yaratıcı Tasarım Ödülü
MARS Adana Uğur Okulları Kampüsü Yaratıcı Mucitler Ödülü
MAKER ANTALYA Konyaaltı Uğur Okulları Kampüsü Minik Mühendisler Ödülü
RAIN BENDERS Mersin Uğur Okulları Kampüsü Gelecek Vaat Eden Proje Ödülü
HEALTHY LIFE Konyaaltı Uğur Okulları Kampüsü Şahane Performans Ödülü
Takım Adı Okul Adı Ödül Adı
Uğurlu Minikler Beylikdüzü Uğur Okulları Kampüsü Çılgın Senaristler Ödülü
U-maker Zone Jr. Batıkent Uğur Okulları Kampüsü Yaratıcı Animasyon Ödülü
Yaratıcı Ugurlular Beylikdüzü Uğur Okulları Kampüsü Eğlenerek Öğrendik Ödülü
Jr.Next-U2 Çorlu Uğur Okulları Kampüsü Parlayan Takım Ödülü
U-O2 Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Kampüsü Minik Yönetmenler Ödülü
3DTAGS Muratpaşa Uğur Okulları Kampüsü Mükemmel Senaryo Ödülü
Healthy Earth Ümraniye Atakent Uğur Okulları Kampüsü Araştırmacı Minikler Ödülü