U-MAKERFEST’E KATILMAYA HAK KAZANAN TAKIMLAR

Takımlarımıza Başarılar Dileriz.

İL OKUL ADI YARIŞMA KATEGORİSİ YARIŞMAYA  KATILACAK TAKIM İSMİ
Ankara Uğur Okulları Batıkent Kampüs Robotik U – Ocean
Ankara Balgat Uğur Okulları Robotik Heros Of The Kompost
Ankara Balgat Uğur Okulları Robotik İşleyen Zeka
Ankara Balgat Uğur Okulları Oyun Tasarımı Game Of Çöps
Ankara Balgat Uğur Okulları Robotik Ioç – Internet Of Çöps
Ankara Balgat Uğur Okulları Robotik U- Coffee
Ankara Balgat Uğur Okulları Video & Animasyon Atık Bükücüler
Antalya Özel Muratpaşa Uğur Ortaokulu Robotik Techbrella
Antalya Özel Muratpaşa Uğur Ortaokulu Oyun Tasarımı Trashbenders
Antalya Özel Muratpaşa Uğur Ortaokulu Video & Animasyon Rubbigram
Antalya Antalya Çallı Uğur Okulu Oyun Tasarımı U-Garbage V1.0
Antalya Konyaaltı Uğur Okulları Oyun Tasarımı U-Trash Monster
Antalya Antalya Çallı Uğur Okulları Video & Animasyon U-Keyboard
Balıkesir Balıkesir Uğur Okulları Oyun Tasarımı Teamgamers
Balıkesir Edremit Uğur Ortaokulu Robotik İm-Eye Team
Bursa Bursa Uğur Okulları Robotik Technofly
Bursa Bursa Uğur Okulları Robotik U-Robokids
Denizli Denizli Uğur Ortaokulu Robotik U-Don’tsmoke
Denizli Denizli Uğur Ortaokulu Robotik Süpürgeciler
Denizli Denizli Uğur Ortaokulu Robotik U-Teknoloji
Gaziantep Uğur Okulları Gaziantep Kampüsü Oyun Tasarımı Legends Of Antep
Gaziantep Uğur Okulları Gaziantep Kampüsü Oyun Tasarımı Trash27
Gaziantep Uğur Okulları Gaziantep Kampüsü Robotik Robofıstık
Giresun Giresun Uğur Anadolu Lisesi Oyun Tasarımı Corylus-1
Giresun Giresun Uğur Anadolu Lisesi Robotik Corylus-2
Hatay Özel Hatay Uğur Lisesi Robotik, Video & Animasyon Space Tigers
Hatay İskenderun Uğur Anadolu Lisesi Robotik U-Coder
Hatay İskenderun Uğur Anadolu Lisesi Oyun Tasarımı Geleceği Tasarlayanlar
İstanbul Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Robotik Dönüştürücüler
İstanbul Özel Kartal Uğur Okulları Robotik Petrichor
İstanbul Özel Basın Ekspres Uğur Anadolu Lisesi Robotik Trash Fighters
İstanbul Özel Ümraniye Atakent Uğur Okulları Oyun Tasarımı Maker Team
İstanbul Büyükçekmece Uğur Anadolu Lisesi Robotik Samaritan
İstanbul Özel Kartal Uğur Anadolu Lisesi Robotik Filamentalboom!
İstanbul Güngören Uğur Okulları Robotik Sensitive Children
İstanbul Güngören Uğur Okulları Robotik Technoclean-V2
İstanbul Büyükçekmece Uğur Okulları Oyun Tasarımı U – Merker
İstanbul Güngören Uğur Okulları Robotik U-Voting For
İstanbul Özel Ümraniye Atakent Uğur Okulları Video & Animasyon Makers Of Techno
İstanbul Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Video & Animasyon Recycle Tiger
İstanbul Özel Kurtköy Uğur Ortaokulu Robotik Çöpçüler Kralı
İstanbul Uğur Okulları Tuzla Kampüsü Robotik Ekobots
İstanbul Özel Kartal Uğur Anadolu Lisesi Robotik S.O.F ( Scientists Of Future )
İstanbul Tuzla Uğur Ortaokulu Robotik Protrashers
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüs Robotik Yenilmez Bilişimciler
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüsü Video & Animasyon U-Techoteam
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüs Robotik N.Ö.P
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüs Video & Animasyon U-Project
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüs Oyun Tasarımı U-Craft
İstanbul Tuzla Uğur Okulları Robotik Six  Makers
İstanbul Çekmeköy Taşdelen Uğur Ortaokulu Robotik Balsu 4.0
İstanbul Çekmeköy Üç Uğur Okulları Robotik Ucleanup
İstanbul Sultanbeyli Uğur Okulları Kampüsü Oyun Tasarımı Karma
İstanbul Sefaköy Özel Uğur Okulu Robotik U-Makers
İstanbul Uğur Okulları Kurtköy Kampüs Robotik U-Trash
İstanbul İstanbul Uğur Okulları Halkalı Kampüsü Oyun Tasarımı U-Game Makers
İstanbul Zeytinburnu Uğur Temel Lisesi Robotik Zb
İzmir İzmir Özel Gaziemir Ortaokulu Robotik Club Robia
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Oyun Tasarımı Power Girls
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Video & Animasyon U-Masters
İzmir Özel İzmir Gaziemir Uğur Fen Lisesi Robotik Aurora
İzmir Özel Bornova Uğur Okulları Video & Animasyon
İzmir Özel Narlıdere Uğur Anadolu Lisesi Robotik  U-Filters
İzmir Özel Narlıdere Uğur Anadolu Lisesi Oyun Tasarımı U – Clean Players
İzmir Özel Bornova Uğur Okulları Robotik Road Markers
İzmir Özel Bornova Uğur Okullar Robotik Conversion Grup
İzmir Özel Bornova Uğur Okullar Oyun Tasarımı Responsive Encoders
İzmir Özel Bornova Uğur Okulları Robotik  Save Life With Nature Code
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Robotik Fish Rescuers
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Robotik Under Pressure
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Robotik Yellow Submarine
İzmir Bornova Uğur Okulları Robotik Venatores Metallum
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Robotik Triple Mechanics
İzmir Özel Bornova Uğur Okulları Robotik Group Pelidel
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Video & Animasyon Guardıans Of The Ugur
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Oyun Tasarımı Uğurlu 10lar
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Oyun Tasarımı Wolfs
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Oyun Tasarımı Cyber Girls
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Robotik Ultimate Makers
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Oyun Tasarımı Lost Gamers
İzmir İzmir Özel Gaziemir Uğur Fen Lisesi Video & Animasyon Atık Tv
İzmir Gaziemir Uğur Ortaokulu Robotik Super Technology Girls
Kayseri Kayseri Uğur Okulları Robotik Friendshıp
Mersin Özel Mersin Uğur Okulları Video & Animasyon Voltran
Mersin Özel Mersin Uğur Okulları Oyun Tasarımı Dream Of Robots
Mersin Uğur Okulları Mersin Kampüsü Robotik Yeni Dünya Ekibi
Mersin Özel Mersin Uğur Okulları Robotik Thinkers Of The Future
Muğla Özel Fethiye Uğur Anadolu Lisesi Robotik Plastik-Tospik
Muğla Özel Fethiye Uğur Ortaokulu Oyun Tasarımı Patatesler Birlikte Büyür
Nevşehir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsü Oyun Tasarımı Son İstifçi
Nevşehir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsü Video & Animasyon Robotx
Nevşehir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsü Video & Animasyon Çötk
Nevşehir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsü Video & Animasyon Yıldırım
Ordu Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü Oyun Tasarımı Çöp City
Sakarya Özel Sakarya Uğur Değişim Anadolu Lisesi Robotik Makerras
Sakarya Özel Sakarya Uğur Ortaokulu Robotik Team-Jcm
Yalova Uğur Okulları Yalova Kampüsü Video & Animasyon U-Fastrobot
Yalova Yalova Uğur Okulları Robotik U-Clarifiers
Yalova Özel Yalova Uğur Ortaokulu Robotik Eko Dönüşümcüler

Mobilden Bakıyorsanız Yatay Görüntülemeniz Tavsiye Edilir.

İL OKUL ADI YARIŞMA KATEGORİSİ YARIŞMAYA KATILACAK TAKIM İSMİ
Ankara Uğur Okulları Batıkent Kampüs Robotik U - Ocean
Ankara Balgat Uğur Okulları Robotik Heros Of The Kompost
Ankara Balgat Uğur Okulları Robotik İşleyen Zeka
Ankara Balgat Uğur Okulları Oyun Tasarımı Game Of Çöps
Ankara Balgat Uğur Okulları Robotik Ioç - Internet Of Çöps
Ankara Balgat Uğur Okulları Robotik U- Coffee
Ankara Balgat Uğur Okulları Video & Animasyon Atık Bükücüler
Antalya Özel Muratpaşa Uğur Ortaokulu Robotik Techbrella
Antalya Özel Muratpaşa Uğur Ortaokulu Oyun Tasarımı Trashbenders
Antalya Özel Muratpaşa Uğur Ortaokulu Video & Animasyon Rubbigram
Antalya Antalya Çallı Uğur Okulu Oyun Tasarımı U-Garbage V1.0
Antalya Konyaaltı Uğur Okulları Oyun Tasarımı U-Trash Monster
Antalya Antalya Çallı Uğur Okulları Video & Animasyon U-Keyboard
Balıkesir Balıkesir Uğur Okulları Oyun Tasarımı Teamgamers
Balıkesir Edremit Uğur Ortaokulu Robotik İm-Eye Team
Bursa Bursa Uğur Okulları Robotik Technofly
Bursa Bursa Uğur Okulları Robotik U-Robokids
Denizli Denizli Uğur Ortaokulu Robotik U-Don'tsmoke
Denizli Denizli Uğur Ortaokulu Robotik Süpürgeciler
Denizli Denizli Uğur Ortaokulu Robotik U-Teknoloji
Gaziantep Uğur Okulları Gaziantep Kampüsü Oyun Tasarımı Legends Of Antep
Gaziantep Uğur Okulları Gaziantep Kampüsü Oyun Tasarımı Trash27
Gaziantep Uğur Okulları Gaziantep Kampüsü Robotik Robofıstık
Giresun Giresun Uğur Anadolu Lisesi Oyun Tasarımı Corylus-1
Giresun Giresun Uğur Anadolu Lisesi Robotik Corylus-2
Hatay Özel Hatay Uğur Lisesi Robotik, Video & Animasyon Space Tigers
Hatay İskenderun Uğur Anadolu Lisesi Robotik U-Coder
Hatay İskenderun Uğur Anadolu Lisesi Oyun Tasarımı Geleceği Tasarlayanlar
İstanbul Uğur Okulları Basın Ekspres Kampüsü Robotik Dönüştürücüler
İstanbul Özel Kartal Uğur Okulları Robotik Petrichor
İstanbul Özel Basın Ekspres Uğur Anadolu Lisesi Robotik Trash Fighters
İstanbul Özel Ümraniye Atakent Uğur Okulları Oyun Tasarımı Maker Team
İstanbul Büyükçekmece Uğur Anadolu Lisesi Robotik Samaritan
İstanbul Özel Kartal Uğur Anadolu Lisesi Robotik Filamentalboom!
İstanbul Güngören Uğur Okulları Robotik Sensitive Children
İstanbul Güngören Uğur Okulları Robotik Technoclean-V2
İstanbul Büyükçekmece Uğur Okulları Oyun Tasarımı U - Merker
İstanbul Güngören Uğur Okulları Robotik U-Voting For
İstanbul Özel Ümraniye Atakent Uğur Okulları Video & Animasyon Makers Of Techno
Tekirdağ Özel Çerkezköy Uğur Anadolu Lisesi Video & Animasyon Recycle Tiger
İstanbul Özel Kurtköy Uğur Ortaokulu Robotik Çöpçüler Kralı
İstanbul Uğur Okulları Tuzla Kampüsü Robotik Ekobots
İstanbul Özel Kartal Uğur Anadolu Lisesi Robotik S.O.F ( Scientists Of Future )
İstanbul Tuzla Uğur Ortaokulu Robotik Protrashers
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüs Robotik Yenilmez Bilişimciler
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüsü Video & Animasyon U-Techoteam
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüs Robotik N.Ö.P
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüs Video & Animasyon U-Project
İstanbul Uğur Okulları Kartal Kampüs Oyun Tasarımı U-Craft
İstanbul Tuzla Uğur Okulları Robotik Six Makers
İstanbul Çekmeköy Taşdelen Uğur Ortaokulu Robotik Balsu 4.0
İstanbul Çekmeköy Üç Uğur Okulları Robotik Ucleanup
İstanbul Sultanbeyli Uğur Okulları Kampüsü Oyun Tasarımı Karma
İstanbul Sefaköy Özel Uğur Okulu Robotik U-Makers
İstanbul Uğur Okulları Kurtköy Kampüs Robotik U-Trash
İstanbul İstanbul Uğur Okulları Halkalı Kampüsü Oyun Tasarımı U-Game Makers
İstanbul Zeytinburnu Uğur Temel Lisesi Robotik Zb
İzmir İzmir Özel Gaziemir Ortaokulu Robotik Club Robia
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Oyun Tasarımı Power Girls
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Video & Animasyon U-Masters
İzmir Özel İzmir Gaziemir Uğur Fen Lisesi Robotik Aurora
İzmir Özel Bornova Uğur Okulları Video & Animasyon
İzmir Özel Narlıdere Uğur Anadolu Lisesi Robotik U-Filters
İzmir Özel Narlıdere Uğur Anadolu Lisesi Oyun Tasarımı U - Clean Players
İzmir Özel Bornova Uğur Okulları Robotik Road Markers
İzmir Özel Bornova Uğur Okullar Robotik Conversion Grup
İzmir Özel Bornova Uğur Okullar Oyun Tasarımı Responsive Encoders
İzmir Özel Bornova Uğur Okulları Robotik Save Life With Nature Code
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Robotik Fish Rescuers
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Robotik Under Pressure
İzmir Karşıyaka Şemikler Uğur Okulları Robotik Yellow Submarine
İzmir Bornova Uğur Okulları Robotik Venatores Metallum
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Robotik Triple Mechanics
İzmir Özel Bornova Uğur Okulları Robotik Group Pelidel
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Video & Animasyon Guardıans Of The Ugur
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Oyun Tasarımı Uğurlu 10lar
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Oyun Tasarımı Wolfs
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Oyun Tasarımı Cyber Girls
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Robotik Ultimate Makers
İzmir Karşıyaka Örnekköy Uğur Okulları Oyun Tasarımı Lost Gamers
İzmir İzmir Özel Gaziemir Uğur Fen Lisesi Video & Animasyon Atık Tv
İzmir Gaziemir Uğur Ortaokulu Robotik Super Technology Girls
Kayseri Kayseri Uğur Okulları Robotik Friendshıp
Mersin Özel Mersin Uğur Okulları Video & Animasyon Voltran
Mersin Özel Mersin Uğur Okulları Oyun Tasarımı Dream Of Robots
Mersin Uğur Okulları Mersin Kampüsü Robotik Yeni Dünya Ekibi
Mersin Özel Mersin Uğur Okulları Robotik Thinkers Of The Future
Muğla Özel Fethiye Uğur Anadolu Lisesi Robotik Plastik-Tospik
Muğla Özel Fethiye Uğur Ortaokulu Oyun Tasarımı Patatesler Birlikte Büyür
Nevşehir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsü Oyun Tasarımı Son İstifçi
Nevşehir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsü Video & Animasyon Robotx
Nevşehir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsü Video & Animasyon Çötk
Nevşehir Uğur Okulları Nevşehir Kampüsü Video & Animasyon Yıldırım
Ordu Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü Oyun Tasarımı Çöp City
Sakarya Özel Sakarya Uğur Değişim Anadolu Lisesi Robotik Makerras
Sakarya Özel Sakarya Uğur Ortaokulu Robotik Team-Jcm
Yalova Uğur Okulları Yalova Kampüsü Video & Animasyon U-Fastrobot
Yalova Yalova Uğur Okulları Robotik U-Clarifiers
Yalova Özel Yalova Uğur Ortaokulu Robotik Eko Dönüşümcüler